Individuālie koeficienti un reitingi

  • Sākums
  • /
  • Individuālie koeficienti un reitingi



Individuālo reitingu aprēķināšanas nolikums. Spēkā ar 01.01.2016.
Dubultspēļu reitingu aprēķināšanas nolikums. Spēkā ar 01.01.2016.




2017. gads

Dubultspēļu reitingi uz 01.11.2017.

Individuālo koeficientu un reitingu saraksts uz 20.11.2017. 
Gada 2017. 20.11.2017. 

Individuālie koeficienti uz 05.11.2017.
Individuālie koeficienti uz 22.10.2017. 
Individuālie koeficienti uz 09.10.2017. 
Individuālie koeficienti uz 11.09.2017. 
Individuālie koeficienti uz 05.09.2017.

Individuālo koeficientu un reitingu saraksts uz 06.06.2017.
Dubultspēļu reitinga saraksts uz 07.05.2017. 
Individuālo koeficientu un reitingu saraksts uz 10.03.2017.

Komandu čempionāta individuālo rezultātu kopsavilkums. 18.03.2017.



2016.gads

Dubultspēļu reitingu saraksts uz 31.12.2016.
Dubultspēļu reitingu saraksts uz 06.11.2016.
Dubultspēļu reitingu saraksts uz 15.05.2016.


Individuālo koeficientu un reitingu saraksts uz 31.12.2016.
Individuālo koeficientu un reitingu saraksts uz 14.11.2016.
Individuālo koeficientu un reitingu saraksts uz 06.11.2016.

Individuālo koeficientu un reitingu saraksts uz 24.10.2016.
Individuālo koeficientu un reitingu saraksts uz 17.10.2016.
Individuālo koeficientu un reitingu saraksts uz 10.10.2016.
Individuālo koeficientu un reitingu saraksti uz 03.10.2016.
Individuālo koeficientu un reitingu saraksti uz 09.09.2016.
Individuālo koeficientu un reitingu saraksti uz 28.08.2016.
Individuālo koeficientu un reitingu saraksti uz 08.08.2016.
Individuālo koeficientu un reitingu saraksti uz 01.06.2016.
Individuālo koeficientu un reitingu saraksti uz 03.04.2016.

Komandu čempionāta individuālo rezultātu kopsavilkums. 10.03.2016.
Komandu reitings. 10.03.2016 (2012-2016) 




Pāru reitingu saraksti. Dati uz 31.12.2015.
Individuālie koeficienti un reitingi individuālajā konkurencē.Dati uz 31.12.2015.

Individuālie koeficienti un reitingi individuālajā konkurencē. Dati uz 01.12.2015.
Individuālie koeficienti un reitingi individuālajā konkurencē.Dati uz 22.11.2015.
Individuālie koeficienti un reitingi individuālajā konkurencē. Dati uz 14.11.2015.
Individuālie koeficienti un reitingi individuālajā konkurencē.Dati uz 29.10.2015.
Individuālie koeficienti un reitingi individuālajā konkurencē.Dati uz 19.10.2015.
Individuālie koeficienti un reitingi individuālajā konkurencē.Dati uz 12.10.2015.
Individuālie koeficienti un reitingi individuālajā konkurencē. Dati uz 29.09.2015.
Individuālie koeficienti un reitingi individuālajā konkurencē. Dati uz 22.09.2015.
Individuālie koeficienti un reitingi individuālajā konkurencē. Dati uz 07.09.2015.
Individuālie koeficienti un reitingi individuālajā konkurencē   Dati uz 13.07.2015.
Pāru reitingu saraksti. Dati uz 13.07.2015.

Pāru reitingu saraksti. 01.12.2015.
Pāru reitingu saraksti 10.05.2015
Individuālie koeficienti un reitingi individuālajā konkurencē Dati uz 18.03.2015.

Individuālie koeficienti un reitingi pāru konkurenDati uz 01.01.2015.

LNF sponsori un atbalstītāji atbalstītāji