LR čempionāts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Rezultāti

LR čempionāts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Rezultāti

LR čempionāts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Rezultāti
Pirmais Latvijas čempionāts novusā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām aizvadīts
 

Čempionāta rezultāti. 17.01.2016.

17.janvārī Cēsu 2.pamatskolā notika pirmais Latvijas čempionāts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuru rīkoja Latvijas novusa federācija (LNF). Cēsīs satikās novusa spēlētāji no 14 dažādām Latvijas vietām – Ventspils, Krāslavas, Bauskas, Balviem, Medņevas, Daugavpils, Gulbenes, Alūksnes, Jēkabpils, Jelgavas, Rīgas, Limbažiem, Alojas un Cēsīm. Kopskaitā 45 šīs spēles cienītāji. Spēlētāju skaits būtu vēl lielāks, bet slimības un transporta problēmu dēļ, daļai dalībnieku šoreiz nācās palikt mājās.
Sacensībās atsevišķās grupās startēja dāmas un kungi. Dāmas spēlēja pēc riņķa sistēmas divus apļus, kungi – pēc Šveices sistēmas 7 kārtas. Sacensībās piedalījās arī dalībnieki ratiņkrēslos un novusisti, kuri spēlē vēl citās LNF rīkotajās novusa sacensībās. Nosakot uzvarētājus, šos sportistus vērtēja atsevišķi, pēc izcīnītajiem punktiem kopējā grupā, apbalvojot trīs pirmās vietas - divās dāmu grupās un trīs kungu grupās.
Pirmajā dāmu grupā 1.vieta Dacei Baikai no Balviem, bet 2.vieta – daugavpilietei Antoņinai Jermolajevai. Otrajā dāmu grupā (LNF) nepārspēta palika limbažniece Inese Bezbaile, aiz sevis atstājot Ināru Branti no Cēsīm. 3.vieta alojietei Aldai Ķēniņai. Kungiem pirmajā grupā (ratiņkrēslos) 1.vietu izcīnīja Sergejs Kitovs, 2.vietu – Vadims Račiks, abi no Jelgavas. 3.vieta jēkabpilietim Valdim Strodam. Otrajā grupā meistarīgāks izrādījās daugavpilietis Nikolajs Trifonovs. 2.vietā – Dainis Pavilons no Bauskas, bet 3.vietā – limbažnieks Staņislavs Kozlovskis. Trešajā grupā (LNF) 1.vietu izcīnīja Antons Armuška no Rīgas. 2.vietu – alojietis Marģis Rozītis, bet 3.vietu limbažnieks Raimonds Liecis.
Sacensību noslēgumā dalībnieki izteica vēlmi arī turpmāk piedalīties šādās sacensībās.
Paldies Cēsu 2.pamatskolas vadībai par gaišajām telpām! Paldies par līdzdalību sacensību organizēšanā un veiksmīgā tās novadīšanā Nadeždai Čaiko, Jānim Jānelsiņam, Aināram Pēčam, Aigaram Atslēgam un LNF valdei! Paldies anonīmajam sponsoram par pārsteiguma balvām!
 
        Sacensību galvenā tiesnese Liāna KrastiņaNolikums LR čempionātam cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. 17.01.2016.
Pasākuma vieta Gaujas iela 45, Cēsis, Cēsu pilsēta, LV-4101, Latvija
Pasākuma laiks 17. janvāris 2016 10:00

LNF sponsori un atbalstītāji atbalstītāji