Veterānu čempionāta dāmu grupu finālu rezultāti

Veterānu čempionāta dāmu grupu finālu rezultāti

Veterānu čempionāta dāmu grupu finālu rezultāti
2015.gada veterānu čempionātā pirmās finišēja grupas D60+ sportistes. Uzvarētājas tika noskaidrotas19 sportistu konkurencē spēlējot pēc Šveices sistēmas deviņās kārtās. Čempiones titulu izcīnīja Rīgas pārstāve Silvija Lemkina. Par otro vietu sudraba godalga pienākas Mudītei Vīgantei no Kuldīgas. Bronzas medaļu tās īpašniece Janīna Kesenfelde aizveda vēl tālāk - līdz pat Ventspilij.

D 50+ un D 70+ grupu sportistes spēkiem mērojās Ogrē, spēlējot pēc riņķa sistēmas.
Jaunākajā grupā spēcīgākā izrādījās rīdzeniece Ilze Lāce, izcīnot čempiones titulu. Uz vicečempiones titulu tīkoja trīs novusistes vaidaviete Ingrīda Ozola, ķekaviete Dzintra Čudare un rīdzeniece Irēna Vilkoica. Izšķirošais bija Bergera koeficients – sudraba godalga tika Ingrīdai, bet bronzu mājup aizveda Dzintra.

Grupas D 70+ dāmas izspēlēja divus riņķus, lai noskaidrotu, kura tad šogad ir spēcīgākā novusiste šajā grupā. Taču arī šeit viss nebija tik vienkārši. Pēc abu apļu rezultātu summēšanas izrādījās, ka trim sportistēm ir vienāds punktu skaits. Atkal nācās ņemt palīgā Bergera koeficientu, kas izrādījās augstāks ogrēnietei Maijai Bindemanei, kā mēdz sacīt, arī mājas sienas palīdz. Maijai 1.vieta un zelta medaļa. Otrās un trešās vietas noskaidrošanā starp divām rīdzeniecēm nelīdzēja Bergera koeficients, toties savstarpējās spēlēs spēcīgāka izrādījās Benita Vīksne izcīnot sudraba medaļu un Velgai Nestorei - bronzas godalga.
 
Apsveicam medaļnieces!

Veterānu čempionāta galvenā tiesnese Liāna Krastiņa.

Veterānu čempionāta sieviešu grupu finālu rezultāti. D50+, D60+, D70+
Pasākuma vieta Grostonas iela 6B, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013, Latvija
Pasākuma laiks 29. augusts 2015 22:58

LNF sponsori un atbalstītāji atbalstītāji