Veterānu čempionāta kungu grupu finālu rezultāti

Veterānu čempionāta kungu grupu finālu rezultāti

Veterānu čempionāta kungu grupu finālu rezultāti
29.augustā noslēdzās Latvijas Republikas 2015.gada veterānu individuālais čempionāts.
Kungi K 50+ un K 60+ grupās cīnījās 2 posmos. 15.augustā izspēlējot pusfināla sacensības 30 labākie no abām grupām kvalificējās finālam.
K 50+ grupā sportiski veiksmīgāks un spēcīgāks izrādījās Jānis Tapiņš no Durbes. Uz otro vietu ar vienādu punktu skaitu pretendēja liepājnieks Aleksandrs Subačs un rīdzenieks Antons Armuška. Visu izšķīra Buholca koeficients – otrā vieta Antonam, trešā – Aleksandram.
Arī K 60+ grupā viss nebija tik vienkārši. Pirmās godalgas likteni izšķīra Buholca koeficients un šeit bija pat četri pretendenti – valmierietis Staņislavs Aleksejenko, daugavpilietis Staņislavs Mosāns, saldenieks Ojārs Markevics un jaunpilietis Ēriks Strautiņš. Nepielūdzamie skaitļi visus sadalīja pa vietām. Zelta medaļa Ērikam, sudraba – Staņislavam un bronzas – Ojāram.


Grupas K 70+ sportisti 29.augustā spēlēja fināla sacensībās. 34 kungu konkurencē spēcīgāko novusistu noskaidrot nemaz nebija tik viegli. Uz zelta godalgu pretendēja uzreiz divi dalībnieki ar vienādu punktu skaitu – Harijs Dauburs un Osvalds Priede. Gan Buholca, gan mini Buholca koeficients abiem bija vienāds un visu izšķīra iegūtie punkti pēdējā 11.kārtā. Spēcīgāks izrādījās ogrēnietis Osvalds, sudraba godalgu atstājot Harijam no Ozolniekiem, bet bronzas medaļu izcīnīja ogrēnietis Aivars Ālers. Redz kā, divas godalgas tika aizvestas uz Ogri.
 
Sveicam uzvarētājus!
Veterānu čempionāta galvenā tiesnese Liāna Krastiņa.

Veterānu čempionāta kungu grupu finālu rezultāti. K50+, K60+, K70+. 29.08.2015.

Veterānu čempionāta grupas kungi 50+ pusfināla rezultāti


Veterānu čempionāta grupas kungi 60+ pusfināla rezultāti
Pasākuma vieta Grostonas iela 6B, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013, Latvija
Pasākuma laiks 29. augusts 2015 08:45

LNF sponsori un atbalstītāji atbalstītāji