Liepājas pilsētas jaukto pāru dubultspēļu čempionāts

Liepājas pilsētas jaukto pāru dubultspēļu čempionāts

Liepājas pilsētas jaukto pāru dubultspēļu čempionāts
Liepājas Pilsētas 2015. Gada jaukto dubultspēļu čempionāts novusā aizvadīts.
 
6.maijā noslēdzās Liepājas Pilsētas 2015. Gada jaukto dubultspēļu čempionāts novusā. Turnīrs ilga trīs trešdienas vakarus Liepājas Olimpiskajā centrā pagrabstāvā, jauktajiem pāriem veidojot apļa turnīru un izspēlējot vienam ar otru. No parastā pāru čempionāta šis turnīrs atšķīrās ar to, ka komandu veidoja vīrietis un sieviete. Kopumā dalībai pieteicās 11 jauktie pāri, kas nav maz. Priecē tieši šīs 11 daiļā dzimuma pārstāves, kuras piedalījās novusa spēlē – citas vīru pierunātas, citas vienkārši aiz intereses, citas jau nopietni pievērsušās novusam. Izspēles kārtība bija sekojoša: apļa turnīrs, 5 setos. Par uzvaru 3-0 un 3-1 uzvarētājiem pienācās 3 punkti, bet zaudētājiem 0 punktu. Pie rezultāta 2-2 tika izspēlēts papildus sets (tā pat kā hokejā). Par uzvaru papildus setā uzvarētājiem 2 punkti, zaudētājiem 1 punkts.
Par turnīra debitantiem jāmin Aigars Pelns un Anna Pelna, kuri cīnījās godam un ierindojās 9.vietā. Tāpat par nosacītiem debitantiem jauktajās dubultspēlēs jāmin Ivo Lākutis un Līga Strokša, kuri noslēdza turnīru 11.vietā. 10.vietā veterāns Askolds Vētra ar partneri Marinu Varslavāni. Godpilnajā 8. Vietā Sigurds Meiris ar kundzi Valdu Meiri. Diezgan sāpīgs kritums šogad pagājušā gada čempioniem Ojāram Strakšas un Artai Ansulei – šogad tikai 7.vieta. Ar sesto vietu šogad var lepoties arī debitanti jauktajos pāros – Omārs Jaunzems un Laima Karslštrēma. Ingus Rugevics pārī ar Dainu Vicinsku – 5.vietā.
 Interesants izvērtās pirmais četrinieks. Tikai pēdējā spēlē noskaidrojās 2., un 3.vieta. Būtībā 4.vietā noslēdzošajam pārim Ilmāram Strakšam un Vizmai Feldmanei gala iznākumā bija vienāds punktu skaits ar Jāni Tapiņu(Durbe) un Ilonu Indrāni(Aizpute). Pēdējā spēlē tieši novadnieki izcīnīja uzvaru ar 3-2 pār 2.vietas medaļniekiem Vairi Kupši un Intu Strelicu, izcīnot sev svarīgos 22 punktus kopvērtējumā, līdz ar to tieši savstarpējā spēle novadnieku un I.Strakša un V.Feldmanes starpā  bija noteicošā – ar rezultātu 3-2 uzvaru bija izcīnījuši Jānis Tapiņš un Ilona Indrāne.  Ar 25 punktiem kopvērtējumā 1.vietu šogad izcīnīja pagājušā gada vicečempioni Dzintars Veits un Diāna Freimane.
Liels paldies jāsaka Liepājas Domes Sporta pārvaldei un tās priekšsēdētājam Arta Lagzdiņa kungam par sarūpētām medaļām un diplomiem.
Vasarā ir gaidāmi arī citi novusa spēles turnīri, kuri tiks izziņoti laikus www.draugiem.lv sadaļā  DOMUBIEDRI grupā LIEPAJA-NOVUSS.
Ar cieņu, Ilmārs Strakšs.
Pasākuma vieta Kuršu laukums 7, Liepāja, LV-3401, Latvija
Pasākuma laiks 06. maijs 2015 11:28

LNF sponsori un atbalstītāji atbalstītāji