Vīriešu virslīgas komandu čempionāta rezultāti.04.03.2017.

Vīriešu virslīgas komandu čempionāta rezultāti.04.03.2017.

Vīriešu virslīgas komandu čempionāta rezultāti.04.03.2017.
Virslīgas komandu čempionāts novusā 2017.


Vīriešu virslīgas komandu čempionāta rezultāti. 04.02.2017. 

Vīriešu virslīgas komandu 5.posma individuālie rezultāti. 04.03.2017.

Vīriešu virslīgas komandu čempionāta individuālo rezultātu kopsavlkums. 04.03.2017.
         Sveiki visiem.  Man kā virslīgas galvenajam tiesnesim un novērotājam šī gada čempionāta prognozes izvērtās diezgan interesantas. Protams, jāatzīst, sacensībās klāt nebija lemts būt. Tomēr galvā raisījās jautājumi. Pirmkārt, vai komanda ‘’Valmiera’’ turpinās savu iesākto ceļu pretī kārtējam čempiona titulam. Visu cieņu ‘’Valmierai’’. Man personīgi ļoti simpatizē šīs komandas spēlētāju prasme strādāt komandā. Varētu izcelt jebkuru no spēlētājiem. Visi ir ļoti meistarīgi, bet visvairāk priecē fakts, ka šie spēlētāji ļoti labi māk veidot izcilu komandu. Tomēr par šā gada reālākiem pretendentiem , subjektīvi vērtējot, man simpatizēja ‘’Rīgas Satiksme’’. Kodols komandai bija jau ļoti labs. Pastiprinājums nāca nu jau no neesošās komandas ‘’RTP’’. Šeit gan, jāatzīst, ļoti svarīgi bija nokomplektēt sākuma sastāvu un veikt pareizas maiņas. Ļoti interesants likās ‘’Babītes’’ sastāvs. Pastiprinājums jūtams, un cīņa par medaļām garantēta. ‘’Talsu novads’’ un ‘’Ventspils Reiss’’ sastāvu nepapildināja, tomēr bija gana spēcīgi, lai cīnītos par medaļām.
            Spēlēm noslēdzoties, vēl joprojām ir saprotams, ka novusa lielākie meistari mīt Valmierā. Tieši šī komanda kārtējo reizi pierāda, ka ir spēcīgākā Latvijā. ‘’Valmiera’’ – 2017.gada čempione.
            2.vietu izcīnīja ‘’Rīgas Satiksme’’. Komanda tiešām ļoti laba, tomēr vēl mazliet pietrūkst līdz čempiones godam. Ambīcijas labas, tik vēl jāparāda līdz galam darbos.
            3.vietā ‘’Talsu Novads’’. Lieki piebilst, ka komandā ir divi dažādos gados Latvijas čempionu izcīnījuši spēlētāji individuālajā čempionātā. Sastāvs nemaz nav slikts. Sastāvs ir tuvu optimālajam. Tomēr , lai izcīnītu čempiona titulu, mazliet pietrūkst komandas stabilitātes. Komandai izšķirošajās cīņās mazliet pietrūka. Pastiprinājums par ļaunu nenāktu.
            4.vietā ierindojusies komanda ‘’Ventspils Reiss’’. Manuprāt, šai komandai ir visneveiksmīgākais starts šosezon. Zaudēti vērtīgi punkti pret komandām, kur , jāatzīst, ‘’Ventspils’’ bija favorītu statusā. Tas liedza ierindoties medaļnieku statusā. Sastāvs ļoti labs. Ventspilī nāk jaunāka paaudze, kura nebūt nav sliktāka par vecāko paaudzi. Prieks, ka Ventspils atdzimst. Veiksmi mazliet vairāk un tad viss izdosies.
            5.vietā komanda ‘’Babīte’’.  Šī komanda arī likās ļoti interesanta. Kāpēc? Spriediet paši. Komandu pastiprināja lielmeistars, kurš, manuprāt, ir lielākais šīs spēles lietpratējs Latvijā. Nenoniecināšu pārējos uz viņa fona. Nebūt ne. Komandā spēlē izcili šīs spēles meistari, kuri dažādos turnīros ir izcīnījuši vērā ņemamus panākumus. Tomēr, iznākums – 5.vieta – man liek domāt, ka ‘’Babīte’’ noteikti var vairāk. Veiksmi turpmāk.
            6.vietā komanda ‘’ELVI’’.  Visus spēlētājus zinu un pazīstu. Vai es liktu pirms sezonas komandai 6.vietu? Neliku… Laikam biju mazliet pesimistiskāks. Tomēr, ko ‘’ELVI’’ kā komanda izcīnīja, nenoliegšu, man bija ļoti patīkams pārsteigums. Labākajā gadījumā es prognozēju komandai 8.vietu. Malači , jūs varat vēl vairāk.
            Kopumā uz nākotni raugoties, redzu aprises, kad komandas cenšas un meklē papildinājumus , lai cīnītos par čempiona titulu. Tas nav mazsvarīgi, ja gribam redzēt konkurētspējīgu čempionātu. Es ļoti ceru, ka nākamais gads būs vēl interesantāks, ka ‘’Valmierai’’ būs vēl sīvāk jācīnās, lai aizstāvētu čempiona godu.
 
 
Vēlot veiksmi turpmāk,
Ar cieņu,
Virslīgas galvenais tiesnesis,
Ilmārs Strakšs.

 
Pasākuma vieta Grostonas iela 6B, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013, Latvija
Pasākuma laiks 04. marts 2017 10:00

LNF sponsori un atbalstītāji atbalstītāji