LR 2016. gada sieviešu komandu sacensību kārtība
1.kārta 9 – 3 10 – 2 11 – 1 8 –
2.kārta 2 – 11 3 – 10 1 – 8 9 –
3.kārta 11 – 3 8 – 2 9 – 1 10 –
4.kārta 1 – 10 2 – 9 3 – 8 11 –
Burtnieku novads ierodas pulkst.1100
1.kārta 6 – 7 4 – 5
2.kārta 6 – 4 7 – 5
3.kārta 4 – 7 5 – 6
1.kārta 5 – 3 6 – 2 7 – 1 4 –
2.kārta 1 – 4 2 – 5 7 – 3 6 –
3.kārta 4 – 2 5 – 1 3 – 6 7 –
4.kārta 1 – 6 3 – 4 2 – 7 5 –
Jelgavas NK ierodas pulkst.1100
1.kārta 8 – 9 10 – 11
2.kārta 10 – 8 11 – 9
3.kārta 8 – 11 9 – 10
1.kārta 4 – 11 5 – 10 6 – 9 7 – 8
2.kārta 11 – 7 8 – 4 9 – 5 10 – 6
3.kārta 6 – 11 7 – 10 4 – 9 5 – 8
4.kārta 11 – 5 8 – 6 9 – 7 10 – 4
1.kārta 1 – 2 3 –
2.kārta 3 – 1 2 –
3.kārta 2 – 3 1 –
Kurzeme ierodas pulkst.1100
P.S. Sacensību tiesnešiem nepielaist pie sacensībām sportistes bez licencēm.
Nākamajā dienā pēc sacensībām izsūtīt sacensību protokolus Liānai Krastiņai (Rīgas iela 22A-8, Limbaži, Limbažu novads, LV-4001 vai uz e-pastu vitenaugs@inbox.lv) . Informācijai tel.26401808).
Veiksmi čempionātā!
Ar cieņu, sieviešu komandu galvenā tiesnese L.Krastiņa
Latvijas Republikas 2016.gada komandu čempionāta novusā sievietēm
sacensību kalendārs
- Kuldīga Anita Leja, t. – 29285364
- Liepāja Daina Vicinska, t. – 26386019
- Kurzeme (Aizpute) Guntis Bucenieks, t. – 29604915
- Jelgavas NK Maija Laizāne, t. – 29418460
- Jelgavas novada SC Dace Balaka, t. – 22330441
- RTP-2 (Rīga) Lilita Gaile, t. – 22035923
- RTP-1 (Rīga) Lilita Gaile, t. – 22035923
- Burtnieku novads Andris Krasts, t. – 25966272
- Ķekava Daina Vanaga, t. – 67937138
- SB Vilnis (Ogre) Ivars Endzelis, t. – 29134006
- Vaidava Ainārs Pēčs, t. – 29240819
1.posms – 16.janvārī pulkst.1000
- „Bultas”, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads
1.kārta 9 – 3 10 – 2 11 – 1 8 –
2.kārta 2 – 11 3 – 10 1 – 8 9 –
3.kārta 11 – 3 8 – 2 9 – 1 10 –
4.kārta 1 – 10 2 – 9 3 – 8 11 –
Burtnieku novads ierodas pulkst.1100
- Rīga, Brīvības 191, (Rīgas Satiksme).
1.kārta 6 – 7 4 – 5
2.kārta 6 – 4 7 – 5
3.kārta 4 – 7 5 – 6
2.posms – 30.janvārī pulkst. 1000
- Aizpute, Saules ielā 9, SC Lejaskurzeme.
1.kārta 5 – 3 6 – 2 7 – 1 4 –
2.kārta 1 – 4 2 – 5 7 – 3 6 –
3.kārta 4 – 2 5 – 1 3 – 6 7 –
4.kārta 1 – 6 3 – 4 2 – 7 5 –
Jelgavas NK ierodas pulkst.1100
- Vaidava, Nākotnes iela 1, Vaidavas pag., Kocēnu nov.
1.kārta 8 – 9 10 – 11
2.kārta 10 – 8 11 – 9
3.kārta 8 – 11 9 – 10
3.posms – 13.februārī pulkst. 1000
- Ogre, Meža prospekts 14, Ogres Valsts ģimnāzija.
1.kārta 4 – 11 5 – 10 6 – 9 7 – 8
2.kārta 11 – 7 8 – 4 9 – 5 10 – 6
3.kārta 6 – 11 7 – 10 4 – 9 5 – 8
4.kārta 11 – 5 8 – 6 9 – 7 10 – 4
- Liepāja, Cukura iela 8/16.
1.kārta 1 – 2 3 –
2.kārta 3 – 1 2 –
3.kārta 2 – 3 1 –
Kurzeme ierodas pulkst.1100
P.S. Sacensību tiesnešiem nepielaist pie sacensībām sportistes bez licencēm.
Nākamajā dienā pēc sacensībām izsūtīt sacensību protokolus Liānai Krastiņai (Rīgas iela 22A-8, Limbaži, Limbažu novads, LV-4001 vai uz e-pastu vitenaugs@inbox.lv) . Informācijai tel.26401808).
Veiksmi čempionātā!
Ar cieņu, sieviešu komandu galvenā tiesnese L.Krastiņa
Pasākuma vieta | Grostonas iela 6b, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013, Latvija |
Pasākuma laiks | 16. janvāris 2016 10:00 |